Kömür Mangalı

Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları

komurmangali.com  Alışveriş Sözleşmesi

1.     18 yaşından küçükler komurmangali.com'dan alışveriş yapamaz.

2.     Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" (Visa - Master Card) veya "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 7 (yedi) gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 7 (yedi) gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

3.     komurmangali.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.

4.     Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından komurmangali.com sorumlu değildir.

5.     Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini, ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir.Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6.     Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda, info@komurmangali.com'a yazarak durumu komurmangali.com'a bildirebilirsiniz. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durumu info@komurmangali.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. komurmangali.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7.     Satın aldığınız ürünleri tümünü ambalajını açmadan teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) günlük süre içinde faturası ile birlikte, kargo bedelini ödeyerek, gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir. (6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun "Mesafeli Sözleşmeler" 48. maddesine tabidir)

8.     komurmangali.com, güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.

9.     komurmangali.com'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.