Kömür Mangalı

Ürün İade Politikası
  • Tüketici, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye tesliminden itibaren 15 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.
  • İadeler mutlaka orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.Kullanılmış ürün veya ambalajı açılmış ürün iade alınmaz.
    • Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (alt nüshası da dahil olmak üzere) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  • Kargo paketinden kırık/hasarlı çıkan ürünlerin iadesi için kargo elemanına tutanak yazdırmalısınız.(Sigorta mevzuatı gereği bu koşul gereklidir)
    • Tutanak olmadığı durumlarda paket içerisinden kırık çıkan ürünlerin zararı karşılanmaz.
  • Ürün iadelerini yalnızca Sürat Kargo ile yapabilirsiniz. Bunun dışında gönderilen ürün iadeleri işleme alınmaz.

           İade durumunda kargo ücreti alıcı tarafından ödenerek gönderim yapılmalıdır.

Önemli Not: Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2.nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 2-3 iş günü içerisinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için girişimde bulunulur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir. Söz konusu iade işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi için iade formunun doldurulması hususuna dikkat edilmesi önemlidir. Niteliği itibari ile iade edilmeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veye son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılmaz.